Navigation

User login


Компанія «Спільна справа» підтримала майбутніх науковців України

Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики під назвою «Турнір чемпіонів», що традиційно впродовж 22-ох років проходить на базі вінницької фізико-математичної гімназії №17, зібрала на початку травня кращих учнів провідних навчальних закладів з різних міст України – усього 18 команд. Захід національного рівня, організаторами якого є Міністерство освіти і науки України, департаменти освіти вінницьких ОДА та міської ради, підтримала компанія «Спільна справа», надавши фінансову допомогу на придбання цінних подарунків командам-призерам олімпіади з інформатики.
 

У своїй вітальній промові колишній учень ФМГ №17, «золотий» медаліст, а нині технічний директор «Спільної справи» Володимир Коцюбинський підкреслив заслуги людей, що стояли у витоків створення таких інтелектуальних змагань і, не дивлячись на різні метаморфози у суспільстві, продовжують свою справу.

-    Ми з Романом Наумовичем Квєтним не могли не підтримати таку ідею, - зазначив Володимир Коцюбинський. – Обдаровані діти – це потенціал і майбутнє України.

Автором ідеї проведення турніру і багаторічним його натхненником є заслужений вчитель України, завідувач Лабораторією інформаційних технологій, почесний громадянин міста Вінниці Юрій Пасіхов. Особливістю даної комплексної олімпіади є те, що в ній беруть участь кращі з кращих – всі учасники є призерами обласних та всеукраїнських предметних конкурсів, - доводячи свою перевагу одночасно з трьох предметів – фізики, математики та інформатики. Ці предмети тісно пов’язані між собою, і, на думку Юрія Пасіхова, «не існує фізика чи програміста, який би не знав математики, і немає математика та фізика, який би нині не цікавився інформатикою».

Змагання у «Турнірі чемпіонів» проходить як в індивідуальному, так і командному заліку. З числа школярів, що показують найкращі результати, формуються українські команди для участі на міжнародних олімпіадах.
 

Призи від партнера заходу – компанії «Спільна справа» - дісталися переможцям командної олімпіади з інформатики: двом командам з Харкова (харків’яни цього року показали високі результати у багатьох номінаціях) та представникам Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 

Підбиваючи підсумки інтелектуальних змагань, Юрій Пасіхов від імені організаторів та журі звернувся із щирими словами вдячності партнерам, без допомоги яких проведення цієї унікальної олімпіади було б неможливим, і вручив пам’ятні офіційні подяки.
 

«Сподіваємось на подальше плідне співробітництво», - зазначено у документі за підписом голови оргкомітету, заступника голови – Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Ігоря Івасюка та голови журі олімпіади Юрія Пасіхова.